Świadczymy kompleksowe usługi reklamowe. W swojej działalności skutecznie łączymy prace kreatywne i produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Kładziemy szczególny nacisk na projektową stronę naszej pracy. Nasze doświadczenie pozwala nam oferować prace projektowe na najwyższym poziomie. Od materiałów reklamowo - promocyjnych, grafik i ilustracji, do logo i systemów identyfikacji wizualnej.

Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze produkcyjne. We włanym zakresie jesteśmy w stanie wykonać większość prac związanych z obsługą reklamową Klienta. To czego nie wykonujemy w siedzibie firmy zlecamy naszym sprawdzonym partnerom branżowym specjalizującym się w konkretnej dziedzinie.

Kładziemy szczególny nacisk na kreatywną stronę naszej pracy. Jesteśmy dumni z tego, że naszym Klientom, poza profesjonalną produkcją możemy zaoferować świeże, nowoczesne rozwiązania graficzne.

Reklama na samochodach jest jedną z najskuteczniejszych form wyodrębnienia się z otoczenia, pozyskania nowych klientów. Oferujemy kompleksową usługę, od profesjonalnego projektu i wizualizacji, poprzez druk na wybranym materiale i oklejenie auta.

Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam wykonywać wydruki w wielkim formacie. Projektujemy i drukujemy billboardy, siatki mesh, banery reklamowe dowolnych rozmiarów. Zapewniamy doskonałą jakość wydruków zdjęć, plakatów, tablic reklamowych.

Wykonujemy reklamowe formy przestrzenne "3D". Oferujemy wycinanie liter i kształtów z plexi, styroduru, styropianu. W naszej ofercie znajdują się również kasetony, szyldy reklamowe oraz litery podświetlane. Oferujemy projekt i produkcje ścianek, standów oraz roll-up'ów reklamowych.

W naszej bazie wykonywanych usług znajdują się także elementy dekoracyjne wnętrz: hoteli, sklepów, kawiarni, biur itp. Oklejamy ściany tapetami, folią drukowaną i ploterową, ozdabiamy witryny i szyby uzyskując efekt druku lub szkła piaskowanego. Na życzenie Klienta, projektujemy, wycinamy w styrodurze i montujemy elementy przestrzenne, tj.: sztukaterie, gzymsy, napisy i inne dowolne wzory. Współpracujemy z dekoratorami wnętrz.

Oferujemy druk offsetowy takich materiałów reklamowych i promocyjnych jak: wizytówki, papiery firmowe, ulotki reklamowe, plakaty, foldery, kalendarze, pocztówki okolicznościowe, zaproszenia i wiele innych. W naszej ofercie znajduje się również cała gama firmowych gadżetów reklamowych (flagi, długopisy, nośniki pamięci, itp.).

Przeprowadzamy profesjonalne sesje zdjęciowe. Dysponujemy w pełni wyposażonym studiem fotograficznym, jak również sprzętem mobilnym pozwalającym na przeprowadzenie sesji u Klienta. Wykonujemy zdjęcia plenerowe: obiektów, lokalizacji. Jesteśmy w stanie wykonać autorskie fotografie produktowe, modeli / modelek oraz wnętrz firmowych i mieszkalnych.